Zugló zöldövezeti és családbarát környezete

Eladó lakások Budapest 14. kerület

Eladó Panel lakás Törökőr

Budapest XIV. kerület, Törökőr
Eladó Panel lakás
Pillangó park

  • Ajánlat:Eladó
  • Tipus:Panel lakás
  • Ár:73.800.000 Ft
  • Lakóterület:50 m2
  • Emelet:5. emelet
  • Épület szintjei:10 szintes
  • Szobák:2 szoba
  • Lift:van
  • Állapot:Felújított
  • Fűtés:Távfűtés
  • Komfort:Összkomfort
  • Parkolás:Utcán, közterületen
  • Hivatkozási szám:E-XIV-7-808
  • Érdeklődni:+36-20-511-8501

Leírás, további információk



Azonosító: E-XIV-7-808

Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, a Pillangó parkban kínálunk megvételre egy 50 nm-es, kétszobás, napfényes panellakást, mindössze két perc sétára a Pillangó utcai metrómegállótól. Az ingatlan egy panelprogramban részt vett, szigetelt, tízemeletes társasház ötödik emeletén található, rendezett, folyamatosan karbantartott épületben, kulturált lakóközösséggel. 
A lakás kiváló elosztású, két szobája egymástól függetlenül nyílik, így ideális akár pároknak, kisebb családnak vagy befektetési célra is. A faltól falig érő ablakoknak köszönhetően a terek egész nap világosak, a magasabb emeleti elhelyezkedés pedig pazar, távoli panorámát biztosít. A szobákban új laminált parketta került lerakásra, ami friss, modern hangulatot ad az otthonnak. A konyhában felújított bútorzat fogadja az új tulajdonost, amely praktikusan kihasználja a rendelkezésre álló teret. Az ablakos fürdőszobát egy éve teljeskörűen felújították, ahol modern zuhanykabin került beépítésre, így az új lakónak ezzel már nem lesz teendője. A kisebbik szobából nyíló loggiát egybenyitották a helyiséggel, ezzel tovább növelve az életteret és a lakás komfortérzetét. 
A környék infrastruktúrája kiváló, a közelben bevásárlási lehetőségek, iskolák, óvodák, orvosi rendelő és sportolási lehetőségek egyaránt megtalálhatók, az Árkád, a Sugár és az IKEA néhány perc alatt elérhető. A metró közelsége gyors és kényelmes közlekedést biztosít a belváros irányába is. 
Ez a világos, jó állapotú, azonnal költözhető lakás remek választás mind saját otthonnak, mind befektetésnek. Ha egy jól megközelíthető, panorámás, barátságos hangulatú ingatlant keres Zugló egyik kedvelt részén, érdemes személyesen is megtekinteni.

Azon kedves ügyfelek, akik általunk találják meg leendő otthonukat, az ügyvédünk által szerkesztett adásvételi szerződés díjából kedvezményben részesülnek.


Kapcsolatfelvétel

Írjon tanácsadói segítségért nekünk:

Üzenetem elküldésével elfogadom az Általános Szerződési Feltételekben foglaltakat

Alulírott, a checkbox bepipálásával - az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) 6. cikk (1) bekezdés b) pontja, továbbá a 7. cikk rendelkezése alapján - tudomásul veszem, hogy az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a saját adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelheti.